شرایط استفاده از ربات اینستافوری

لطفا برای استفاده از اینستا فوری موارد زیر را در نظر بگیرید

۱- اینستافوری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، تحت هیچ شرایطی به صفحاتی که قوانین ایران را نقض کنند خدمات ارایه نخواهد کرد و در صورت مشاهده بلافاصله اکانت از اینستافوری حذف خواهد شد. 


۲- اینستافوری گروه نرم افزاری جدایی از اینستاگرام است به همین دلیل هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات و سیاست گزاری های اینستاگرام نمی پذیرد. 


۳- اینستاگرام استفاده از ربات را مورد قبول نمی داند، اینستافوری هیچ مسئولیتی نسبت به بسته شدن اکانت ها قبول نمی کند اگرچه که اینستافوری بیش از ۲ سال فعالیت موردی مشاهده نکرده است. 


۴- اینستاگرام ممکن است به دلیل محتوایی که در اکانتتان منتشر می کنید، اکانتتان را مسدود نماید و این مورد هیچ ارتباطی به استفاده از ربات نخواهد داشت. 


۵- اینستافوری توسط متخصصین تست نفوذ شده و ایمن می باشد، امکان هک شدن اکانت ها در اینستافوری وجود ندارد، برای بالابردن امنیت خود همیشه از آنتی ویروس و رمز های ایمن و سخت استفاده کنید، مسئولیت نگهداری از رمز عبور شما بر عهده خودتان می باشد. 


۶- کاربر ملزم به رعایت قوانین و توصیه های امنیتی داخل سایت از قبیل سرعت مناسب اکانت اینستاگرام، عدم فعالیت در اکانت در زمان فعالیت ربات می باشد.
* استفاده از اینستافوری به منزله‌‌ی قبول قوانین می باشد. 


* در صورت بروز مشکل از سمت اینستاگرام کنار شما خواهیم بود ولی بدیهی است هیچ مسئولیتی نسبت به تصمیمات اینستاگرام قبول نخواهیم کرد.